Všechny služby

Nabídka služeb, které pomáhají lidem v nouzi.

Pomáháme maminkám samoživitelkám s oblečením a drogérií ze Středočeského kraje.

Zdarma 25. 5. 2022  

Můžete se na nás obrátit v případě materiální, finanční a právní pomoci. Rádi bychom Vám ulehčili Vaši situaci nejen materiálně, ale třeba i radou, osobním setkáním, výletem s Vámi i s Vašimi dětmi za kulturou i do přírody. Neváhejte se na nás obrátit je-li Vaše dítě školák, budeme se Vám snažit pomoci.

Zdarma 24. 5. 2022  

Rádi pomůžeme samoživitelům z Karlovarského kraje. Navštivte nás v Centru materiální pomoci, kde si věci můžete osobně vybrat. Nemáte některé vybavení do bytu, dosloužila Vám pračka a nemáte finance na zakoupení nových věcí? Kontaktujte nás, pokusíme se pro vás opatřit co potřebujete.

Zdarma 18. 5. 2022  

Poskytujeme nábytek a domácí potřeby nízkopříjmovým skupinám Pražanů, samoživitelkám, rodinám s dětmi, seniorům, lidem se zdravotním znevýhodněním nebo lidem bez domova při jejich zabydlování. Umožňujeme dovoz, svoz, skladování a distribuci nábytku, a dalšího bytového vybavení.

Zdarma 18. 5. 2022  

Zprostředkujeme pro vás a vaše děti materiální pomoc, např. novou aktovku do školy, sportovní vybavení, potraviny, drogerii, dětskou výživu, zájmový kroužek, nábytek, spotřebiče a další.

Zdarma 28. 4. 2022  

V našem Šatníku najdete oblečení a obuv pro sebe i své děti. Dále i hračky, knížky, drogerii, kosmetiku nebo potřeby do domácnosti, nabízíme i nábytek dárců.

Zdarma 22. 4. 2022  

Nenašli jste co hledáte?

Napište nám vaši poptávku

Spojíme vás zdarma, přímo zde na online chatu.

Přidat poptávku