An error has occurred. This application may no longer respond until reloaded. Reload 🗙

Všechny služby

Nabídka služeb, které pomáhají lidem v nouzi.

Výdej ze Sociálního šatníku probíhá v sídle naší charity v úterý a čtvrtek 13 - 16 hodin na základě potvrzení o hmotné nouzi.

Zdarma 6. 6. 2022  

Diecézní Charita Plzeň nabízí v prostorách charitního šatníku rozsáhlý sortiment nového i použitého zboží pro širokou veřejnost. K dispozici je velký výběr dětského oblečení, dámské i pánské oděvy, pracovní oblečení, dětská obuv či sportovní potřeby. Veřejnost si také může vybrat z nejrůznějších domácích potřeb, nádobí, dětských hraček, knih, kočárků a nábytku.
Vybrat si můžete také ve skladu nábytku.
https://www.dchp.cz/kontakty/charitni-satnik-a-humanitarni-sklad
Další charitní šatníky v Plzeňském kraji
https://www.dchp.cz/kontakty/charitni-satnik-a-humanitarni-sklad/dalsi-charitni-satniky-a-humanitarni-sklady/

Zdarma 6. 6. 2022  

Středisko potravinové a materiální pomoci, které provozuje Slezská diakonie, poskytuje materiální pomoc osobám v nepříznivých životních situacích. Nabízíme zajištění ošacení pro děti i dospělé, zajištění dětských potřeb, školních potřeb nebo nábytku.

Zdarma 6. 6. 2022  

Z naší https://www.Odevnibanka.cz si mohou matky samoživitelky a lidé v nouzi požádat zdarma o oblečení pro sebe a své děti. Zavolejte nebo napište nám: 606 858 580 nebo spoluprace@odevnibanka.cz

Zdarma 6. 6. 2022  

Nabízíme materiální pomoc maminkám samoživitelkám a maminkám v nouzi ze středočeského kraje. Oblečení, hračky, školní potřeby, drogerie a pod.

Zdarma 31. 5. 2022  

Pomáháme maminkám samoživitelkám s oblečením a drogérií ze Středočeského kraje.

Zdarma 25. 5. 2022  

Můžete se na nás obrátit v případě materiální, finanční a právní pomoci. Rádi bychom Vám ulehčili Vaši situaci nejen materiálně, ale třeba i radou, osobním setkáním, výletem s Vámi i s Vašimi dětmi za kulturou i do přírody. Neváhejte se na nás obrátit je-li Vaše dítě školák, budeme se Vám snažit pomoci.

Zdarma 24. 5. 2022  

Rádi pomůžeme samoživitelům z Karlovarského kraje. Navštivte nás v Centru materiální pomoci, kde si věci můžete osobně vybrat. Nemáte některé vybavení do bytu, dosloužila Vám pračka a nemáte finance na zakoupení nových věcí? Kontaktujte nás, pokusíme se pro vás opatřit co potřebujete.

Zdarma 18. 5. 2022  

Poskytujeme nábytek a domácí potřeby nízkopříjmovým skupinám Pražanů, samoživitelkám, rodinám s dětmi, seniorům, lidem se zdravotním znevýhodněním nebo lidem bez domova při jejich zabydlování. Umožňujeme dovoz, svoz, skladování a distribuci nábytku, a dalšího bytového vybavení.

Zdarma 18. 5. 2022  

Zprostředkujeme pro vás a vaše děti materiální pomoc, např. novou aktovku do školy, sportovní vybavení, potraviny, drogerii, dětskou výživu, zájmový kroužek, nábytek, spotřebiče a další.

Zdarma 28. 4. 2022  

V našem Šatníku najdete oblečení a obuv pro sebe i své děti. Dále i hračky, knížky, drogerii, kosmetiku nebo potřeby do domácnosti, nabízíme i nábytek dárců.

Zdarma 22. 4. 2022  

Nenašli jste co hledáte?

Napište nám vaši poptávku

Spojíme vás zdarma, přímo zde na online chatu.

Přidat poptávku