An error has occurred. This application may no longer respond until reloaded. Reload 🗙

Všechny služby

Nabídka služeb, které pomáhají lidem v nouzi.

Právní pomoc poskytujeme v rámci sociálních služeb osobám v nepříznivé sociální situaci formou osobní konzultace, vysvětlení situace, nabídnutí možností řešení, sdělení výhod a upozornění na rizika
nebo vypracováním právních dokumentů a podání (návrhy, žádosti, vyjádření, výzvy, odpory, odvolání, námitky, sdělení apod.)

Zdarma 29. 6. 2022  

Na webu Verdikto.cz naleznete rychlou a bezprostřední online právní pomoc na jednodušší právní dotazy od zkušených advokátů za zcela minimální poplatek, veškeré služby jsou transparentně a levně naceněny. Díky moderním technologiím dokážeme zajistit odpověď na právní dotazy v řádech hodin.

99 Kč 22. 6. 2022  

Poskytujeme celé spektrum poradenských činností, zaměřujeme se zejména na pracovně právní vztahy, problematiku bydlení, předlužení či věci spojené s rodinnými záležitostmi. Pomůžeme vám zajistit vaše základní potřeby podle aktuálních možností. Poskytujeme jednorázové poradenství i dlouhodobou spolupráci a podporu.

Zdarma 6. 6. 2022  

Můžete se na nás obrátit v případě materiální, finanční a právní pomoci. Rádi bychom Vám ulehčili Vaši situaci nejen materiálně, ale třeba i radou, osobním setkáním, výletem s Vámi i s Vašimi dětmi za kulturou i do přírody. Neváhejte se na nás obrátit je-li Vaše dítě školák, budeme se Vám snažit pomoci.

Zdarma 6. 6. 2022  

Poskytujeme právní poradnu zdarma rodičům samoživitelům. V naší online právní poradně najdete desítky zodpovězených životních situací, neplacení výživného, sporný rozvod, kolik peněz vám musí nechat exekutor a další. Zeptat se můžete naší renomované právničky. https://www.klubsvobodnychmatek.cz/pravni-poradna

Zdarma 6. 6. 2022  

Nenašli jste co hledáte?

Napište nám vaši poptávku

Spojíme vás zdarma, přímo zde na online chatu.

Přidat poptávku