An error has occurred. This application may no longer respond until reloaded. Reload 🗙

Všechny služby

Nabídka služeb, které pomáhají lidem v nouzi.

Nadace vyhledává a poté dlouhodobě osobně spolupracuje s těmi, kteří potřebují pomoc. Naše pomoc je adresná, během počátečních rozhovorů a společně stráveného času monitorujeme chod neúplné rodiny. Následně společně s rodinou vymyslíme a navrhneme možnosti pomoci šité doslova na míru jejím potřebám. Spolupráce naší nadace je časově omezená, chceme svou pomoc omezit na jeden rok, abychom působili motivačně a byli jakýmsi odrazovým můstkem k lepším zítřkům. Pečlivě se každé rodině po tuto dobu věnujeme a sami stále aktivně hledáme, kde můžeme pomoci.

Zdarma 13. 2. 2023  

Chybí vám prostředky na vybavení domácnosti, pračku, sporák, postele a pod. Zajistíme dárce, který vám pomůže, napište nám nebo zavolejte!

Zdarma 25. 5. 2022  

Můžete se na nás obrátit v případě materiální, finanční a právní pomoci. Rádi bychom Vám ulehčili Vaši situaci nejen materiálně, ale třeba i radou, osobním setkáním, výletem s Vámi i s Vašimi dětmi za kulturou i do přírody. Neváhejte se na nás obrátit je-li Vaše dítě školák, budeme se Vám snažit pomoci.

Zdarma 24. 5. 2022  

Záměrem Projektu 3×3 je podpořit samoživitele v nouzi, a to formou opakovaného měsíčního příspěvku ve výši 3.000,- Kč po dobu 3 (tří) měsíců po sobě jdoucích, tedy 9.000,- Kč celkem na jednoho samoživitele.
https://www.pomahamedetem.cz/projekt-3x3

Zdarma 23. 5. 2022  

Nabízíme finanční pomoc samoživitelům z Karlovarského kraje. Oslovujeme sponzory a dárce, abychom Vám mohli přispět na školní výlety, školy v přírodě, pobytové tábory, na obědy ve školkách a školách.

Zdarma 18. 5. 2022  

Provozujeme Linku pomoci, poradnu pro ženy čekající nečekaně dítě. V těchto nelehkých časech jsme schopni kromě poradenství pomoci i finančně těhotným ženám a jejich rodinám. Více informaci najdete na našem webu http://www.linkapomoci.cz

Zdarma 6. 5. 2022  

V rámci dárcovského programu Navzdory pomáháme finančně rodičům s postiženými dětmi, v tíživé situaci a maminkám samoživitelkám. Projekt je určen pro žadatele ze Zlínského kraje. Veškeré podmínky programu a online žádost najdete na našem webu.

Zdarma 6. 5. 2022  

Nezisková organizace Klub svobodných matek nabízí finanční pomoc rodičům a dětem z neúplných rodin v tíživé situaci. Naše programy pomoci přispívají na nájemné až do výše 15 000 Kč a programy pro úhradu životních nákladů do výše 5000 Kč.
Více informací na našem webu http://www.klubsvobodnychmatek.cz

Zdarma 5. 5. 2022  

Poskytujeme finanční pomoc na letní dětské tábory pro samoživitele z jihočeského kraje. Nebojte se nám napsat.

Zdarma 29. 4. 2022  

Pokud jste samoživitel nebo samoživitelka a ocitli jste se v nouzi a vyčerpali jste už všechny možnosti, obraťte se na nás, kontaktujte Zuzanu Plačkovou, která koordinuje sbírku v ostravsko-opavské diecézi, zuzana.plackova@dchoo.charita.cz

Zdarma 29. 4. 2022  

Ocitli jste se ze dne na den v životní situaci, která Vás dostala do existenčních problémů? Ztratili jste možnost řešit situaci bez cizí pomoci? Obraťte se na nás. Podáme Vám pomocnou ruku a až se za pár let otočíte zpět, uvidíte, co všechno jste dokázali. Věříme, že my teď pomůžeme Vám a Vy pak jednou spolu s námi zase pomůžete ostatním.

Zdarma 29. 4. 2022  

Vašemu dítěti můžeme zajistit balíky s potravinami a hygienou, zájmové kroužky, školní obědy nebo speciální rehabilitace.

Každý příběh má vždy svého Patrona. Pro náš projekt i dárce je potvrzením důvěryhodnosti. Patronem se může stát kdokoli, kdo zná dítě z příběhu a jeho potřeby. Může to být například učitel, vedoucí zájmového kroužku, sociální pracovník nebo rodinný přítel.

Zdarma 29. 4. 2022  

V rámci individuální podpory pomáháme rodinám s nezaopatřenými dětmi, které se dostaly do nepříznivé sociální situace. Aktivně řeší nastalou situaci, nicméně potřebují určitou podporu k udržení a zajištění stabilního bydlení včetně zajištění nutných potřeb pro zdravý rozvoj a vzdělání dětí. Přispíváme zejména na nákup pomůcek pro děti do školy, nákup základních spotřebičů a vybavení dětského pokoje, příspěvek na úhradu nájmů včetně služeb spojených s bydlením, příspěvek na kauci. Maximální výše příspěvku 30 000 Kč.

Zdarma 29. 4. 2022  

Pomáháme rodičům samoživitelům v hmotné nouzi. Přednost dostanou singl rodiče, kteří nedosáhnou na ošetřovné, protože pracovali na DPP nebo DPČ. Požádat ale samozřejmě mohou i ostatní rodiče samoživitelé. Výše příspěvku: 2000 - 5000 Kč/rodina.
Vyplňte si formulář z odkazu v našem profilu a zašlete nám ho prosím emailem.

Zdarma 29. 4. 2022  

Pokusíme se sehnat dlouhodobého dárce/dárkyni, tzn. někoho, kdo vás bude chtít pravidelně podporovat např. dodáváním oblečení, nákupem potravin, hlídáním dětí, zaplacením zájmových kroužků pro děti, poradenstvím v životních situacích, pravidelným setkáváním apod.

Zdarma 28. 4. 2022  

Děkuji, že mi důvěřujete a svěříte se mi se svým příběhem. Neslibuji, že dokážeme vše, ale uděláme, co bude v mých a našich silách. Po vyplnění formuláře se vám ozveme. https://nftp.cz/potrebuji-pomoc

Zdarma 22. 4. 2022  

Fond podporuje osamělé rodiče samoživitele žijící v domácnosti s jedním či více dětmi. Cílem fondu je pomoci aktivním maminkám a tatínkům v jejich snaze najít východisko z tíživé životní situace a vrátit chod rodiny do "normálních kolejí".

Zdarma 22. 4. 2022  

Nenašli jste co hledáte?

Napište nám vaši poptávku

Spojíme vás zdarma, přímo zde na online chatu.

Přidat poptávku