An error has occurred. This application may no longer respond until reloaded. Reload 🗙

Všechny poptávky

Spojíme vás zdarma, přímo zde na online chatu.

Přidat poptávku

Anna S.

Ověřený profil | Praha |   2 děti

Maminka Anna (28) s Martínkem (3) a Helenkou (0) pobírá rodičovský příspěvek a hmotnou nouzi.
"Chtěla bych Vás tímto moc poprosit zda byste mne a mým dětičkám pomohli překonat nynější tíživou situaci a pomohli nám s doplatkem nájmu a poplatků. Dále případně ještě prosíme o pomoc s potravinami, hygienou, ložním prádlem, výtvarnými potřebami a hračkami(puzzle, vkládačky atd..). Budeme opravdu velice vděčni za jakoukoliv pomoc. Předem Vám moc děkujeme. S pozdravem Maminka Anička s láskama ❤️ "
Zatím žádná nabídka
18. 07. 23:39  

Kristýna J.

Ověřený profil | Praha |   1 dítě

Samoživitelka Kristýna (29) s Ninou (5)
"Dostali jsme se s dcerkou do tíživé finanční situace. Ráda bych Vás poprosila z celého srdce o pomoc s poplatky. Předem Vám s dcerou děkujeme"
Zatím žádná nabídka
17. 07. 19:03  

Lukáš B.

Ověřený profil | Domažlice |   1 dítě

Tatínek Lukáš (38) v invalidním důchodu je samoživitel Lianky (12) s mentální retardací a ADHD.
"Chtěl bych tímto požádat o pomoc s nákupem potravin hlavně pro svoji mentálně nemocnou dceru. Jsem tatínek samoživitel a starám se o svoji dcerku s postižením a musím být stále s ní. Ve školním roce se snažím chodit na 4 hodiny na brigády, ale nyní když je dcera doma a nemám hlídání je to pro nás horší. Pokud se najde někdo kdo nám pomůže s nákupem potravin budu moc rád. Jde mi hlavně o pomoc pro malou která je pro mě nejdůležitější. Nebráním se ani osobnímu předání. Předem všem děkuji."
1 nabídka
16. 07. 19:59  

Martina M.

Ověřený profil | Praha 4 |   2 děti

Opakovaně žádající samoživitelka Martina (29) s Kylem (7) a Emmy (4) po rodičovské nepobírá žádné příspěvky, pracuje jako asistentka z domova.
"Jsem maminka samoživitelka a chtěla bych moc požádat o pomoc. Našla by se tu prosím nějaká dobrá duše, která by mohla pomoci a přispěla by na dětskou palandu 4 000Kč? Nutně potřebuji pro děti postel, ale bohužel náklady za nové bydlení byly veliké a už mi nezbylo na novou postýlku pro děti. Pokud by se tu našel nějaký dobrý anděl budeme s dětmi moc vděční. Předem mnohokrát děkuji za Vaši pomoc. Maminka dvou úžasných sluníček Martina"
1 nabídka
16. 07. 17:07  

Libuše E.

Ověřený profil | Vodňany |   1 dítě

Pracující maminka Libuše (36) s Martínkem (8) pobírá sociální dávky.
"Moc bych dárce chtěla poprosit o pomoc pokud to bude možné. Tenhle měsíc mi chybí doplatit nájem, jelikož se nám rozbila lednice tak se musela koupit nová, aby jsme měli kam dát jídlo. A tudíž mi nevystačilo na nájemné tenhle měsíc. Prosím pokud by jste mi někdo mohl pomoci budu vám nesmírně vděčná. Předem vám moc děkuji a přeji pěkný den."
Zatím žádná nabídka
14. 07. 18:14  

Jitka L.

Ověřený profil | Rotava |   1 dítě

Maminka Jitka (29) se synem (4) pracuje na částečný úvazek, je v insolvenci.
"Chtěla bych moc požádat o pomoc s úhradou poplatků. Musím uhradit komunální odpady za sebe a syna a nezbývají mi na to finance. Ráda bych vzala syna i někam na výlet, ale ani na to nemáme. Když by byl někdo ochotný nám darovat třeba nějaký poukaz , budeme rádi. Pomůže i dárková karta do obchodu na nakup potravin. Děkuji "
1 nabídka
13. 07. 9:00  

Vendula M.

Ověřený profil | Praha 11 |   3 děti

Maminka Vendula (40) se třemi dětmi (2, 7, 12) pobírá sociální příspěvky, na bydlení a přídavky a nepravidelně alimenty.
"Chtěla bych vás moc poprosit o pomoc s úhradou kurzu přípravy na přijímací zkoušky pro mého syna. Syn je velmi nadaný a chytrý, ale přece jen se bojím, že ten tlak a stres mu pokazí dostat se na svou vysněnou školu. Na kurzy se přihlašuje již nyní a vybrala jsem individuální kurz češtiny a matematiky, ale zaskočila mě cena 13-15000. Pracuji jako zdravotní sestra a čekám na dlužné alimenty, nemohu si tolik dovolit. Budu ráda za jakoukoliv pomoc a předem moc děkuji."
Zatím žádná nabídka
12. 07. 20:30  

Eva F.

Ověřený profil | Město Touškov |   2 děti

Rozvedená Eva (43) s lehce autistickou Janou (13) a Adámkem (7) si přivydělává úklidem a brigádami, dostává hmotnou nouzi, příspěvky na děti a alimenty.
"Prosíme o jakoukoliv pomoc s vyúčtováním služeb za rok 2023, nemám vůbec žádnou možnost to uhradit, splatnost je konec srpna, částka pro nás zdrcující 10600 Kč. Po zaplacení nájmu, energií nám nezůstává nic na důstojné žití. Od září dva školou povinní školáci, devátá třída speciální a druhá třída, kde už teď mám napsané seznamy co pořídit, zakoupit, zaplatit, takže vůbec nevím jak dál. Prosíme o jakoukoliv pomoc, a budeme vděční za cokoliv. "
1 nabídka
11. 07. 20:27  

Martina M.

Ověřený profil |   1 dítě

Maminka Martina (49) s Aničkou (11) pobírá invalidní důchod a dávky od státu.
"Prosím o zaslání poukázek na nákup potravin a drogerie, nejlépe do obchodů jako jsou Lidl, Albert nebo Kaufland, které jsou našemu bydlišti nejblíž. Moc děkuji za sebe i dceru."
Zatím žádná nabídka
09. 07. 8:39  

Jana I.

Ověřený profil | Karviná 6 |   3 děti

Maminka Jana (41) se třemi dětmi pobírá přídavky na děti a na živobytí, Výživné nebylo přiznáno, otec dětí žije v Moldávii a nemá o děti zájem.
"Nechci se stále opakovat, alw jinak, než takhle to napsat nejde. Jsem v tíživé situaci, prosím o jakoukoliv pomoc pro své tři děti."
1 nabídka
05. 07. 18:50  

Iveta D.

Ověřený profil | Ústí nad Labem |   1 dítě

Pracující Iveta (42) s Matyášem (14) po ztrátě miminka prochází nejtěžším obdobím života. Pobírá příspěvek na bydlení a výživné na syna.
"Jsem Iveta, žiji sama se synem ve věku 13let. Život mi na růžích neustlal , splácení dluhu po bývalém, odchod ročního syna - včera tomu byly 2 roky, najít nové zaměstnání, utáhnout domácnost sama. Stále hledám síly jak vše zvládnout. Prosím nějakou dobrou dušičku o finanční pomoc. Můj plat nepokrývá veškeré náklady spojené s užíváním bytu a jídla. Brigády hledám, ale je těžké skloubit zaměstnání dítě a brigády dohromady. Prosím o třeba jednorázovou pomoc, injekce do rozpočtu by nám moc pomohla. Děkuji za pochopení s láskou a pokorou Ivet"
Zatím žádná nabídka
03. 07. 6:38  

Lucie Š.

Ověřený profil | Ostrava |   3 děti

Samoživitelka Lucie (36) s Martinem (4), Erikem (2) a Honzíkem (12).
"Cítím se trapně pořád žádat o pomoc, ale bohužel bez ní se nedostanu dál. Nechci přijít o bydlení, proto prosím na kolenou za své děti stále o pomoc se službami. Musím to uhradit do konce měsíce, cca 9tis korun, už nevím jak dál. Děkuji z celého srdce všem hodným lidem. "
1 nabídka
03. 07. 4:33