An error has occurred. This application may no longer respond until reloaded. Reload 🗙

Všechny poptávky

Spojíme vás zdarma, přímo zde na online chatu.

Přidat poptávku

Martina N.

Ověřený profil | Jenišov |   3 děti

Samoživitelka Martina (38) s Anetkou (3), Šimonem (5) a Tomášem (16).
"Nedávno nás opustil přítel (alkohol, dom. násilí, nevěry) zůstala jsem se třemi dětmi na vše sama. Děti od září chodí do školky a jsou často nemocné. Nejstarší na Zš a rád by se dostal na Informatiku do jiného města. Bývalý přítel výživné platit nechce, navíc nám nechal dluhy, které se snažím nějakým způsobem hradit a dělá nám neustále problémy. Za jakoukoliv pomoc vše předem děkujeme."
Zatím žádná nabídka
15. 04. 12:20  

Michaela D.

Ověřený profil | Pardubice |   1 dítě

Brigádnice Michaela (32) s Terezkou (5) pobírá příspěvek na dítě a bydlení, výživné nárazově.
"Poprosím tímto ještě jednou o jakoukoliv pomoc pro mě a dceru. Zdravotní komplikace jak moje tak dcery, mě připravili o možnost chodit do práce, otec výživné neposílá a nemáme nikoho blízkého. Při nečekaném výpadku platu máme sotva na nějaké jídlo. Já již začínám chodit a fungovat, ale měsíc je dlouhý a já nevím kudy kam. Děkuji všem co jakkoliv budou chtít pomoct."
Zatím žádná nabídka
15. 04. 8:57  

Eliška K.

Ověřený profil | Jablonec nad Nisou |   2 děti

Maminka Eliška (23) s miminkem Nelinkou (1) a Kubíčkem (4) na rodičovské dovolené, pobírá přídavky na děti.
"Chtěla bych poděkovat všem dárcům, co nám už pomohli, moc si toho s dětmi vážíme. Opět se na vás obracím s prosbou s nákupem potravin a drogerie. Předem děkuji za vaší pomoc."
Zatím žádná nabídka
14. 04. 23:25  

Lucie K.

Ověřený profil | Mladá Boleslav |   3 děti

Maminka v nouzi Lucie (28) s dvojčaty Klárkou s Verunkou (8) Josífkem (2 měs.)
"Ráda bych požádala o pomoc s platbami naší domácnosti, jak s částí nájemného, tak nedoplatku. Náš příběh je celkem složitý odešli jsme od tatínka nejmenšího syna, který mě fyzicky napadal, bohužel bývalý partner se vyhýbá soudu o syna a zmizel někam do ciziny. Bez řádného svěření do péče nám neschválí příspěvek na bydleni. Naše příjmy jsou výživné na dcery a rodičovský příspěvek. Ráda bych vás požádala o jakoukoliv pomoc, děkuji"
Zatím žádná nabídka
14. 04. 17:38  

Vendula R.

Ověřený profil | Brno |   1 dítě

Vendula (38) s Lindou (17) pobírá výživné.
"Po vážné dopravní nehodě jsem zůstala plně bez možnosti pracovat. Pracuji sice jako OSVČ, ale můj příjem je velmi nízký, nikdy jsem si o nic nežádala (žádné dávky), tahle situace pro mě nová a i na tom jsem musela pracovat na psychoterapiích, abych se nestyděla říct si o pomoc. Než se mi podaří najít si práci a moct začít znovu, tak bychom moc chtěly poprosit o pomoc s potravinami a drogerií a kdyby se našlo i něco pro naši kočičku, tak bychom byly moc rády."
Zatím žádná nabídka
14. 04. 13:07  

Petra S.

Ověřený profil | Přerov |   1 dítě

Samoživitelka Petra (38) s dcerou Sinou (4) pobírá hmotnou nouzi, bez alimentů.
"Moc prosíme s dcerou o pomoc s nákupem potravin a drogerie. Předem děkujeme za Vaši vstřícnost a případnou pomoc. Opravdu si toho vážíme. "
Zatím žádná nabídka
12. 04. 16:18  

Petra B.

Ověřený profil | Zábřeh |   2 děti

Petra (35) s dětmi Laura (14) a Tobiáš (10), pobírá dávky hmotné nouze, doplatek na bydlení a alimenty.
"Obracím se na Vás s prosbou o pomoc s nákupem větší lednice do našeho bytu. Není v mých finančních možnostech z výplaty sama pořídit. Bydlíme na vesnici,bez auta a do malé lednice se opravdu skoro nic nevejde, mám mini mrazák kam se vejde max jedno větší balení masa. Nemusí být nová, klidně použitá v dobrém stavu. Moc by mě to vše ulehčilo. Předem moc Všem děkuji. "
Zatím žádná nabídka
12. 04. 7:43  

Andrea V.

Ověřený profil | Ostrov |   3 děti

Maminka Andrea (30) s Pavlínkou (8), Filípkem (5) a Adámka (2) pobírá příspěvek na bydlení, přídavky na děti a podporu v nezaměstnanosti.
"Jsem maminka samoživitelka již 3. rokem, alimenty chodí velice sporadicky. V lednu 2024 mi skončil rodičovský příspěvek, od té doby pobírám podporu v nezaměstnanosti, která je téměř o polovinu nižší než RP. Ačkoliv si práci aktivně hledám, nedaří se mi najít vhodné zaměstnání, kde bych mohla skloubit péči o děti. Nyní se nám však výrazně zhoršila situace, když nám na dveře zaťukali exekutoři, vymáhající dluh za pojistné a penále. Budu ráda za pomoc v jakékoliv formě, jen už se nechci dostat do podobné situace. "
1 nabídka
10. 04. 18:15  

Nikola H.

Ověřený profil | Hradec Králové |   1 dítě

Samoživitelka Nikola (29) s Melanií (1) na rodičovské dovolené, pobírá příspěvky na bydlení, přídavek na dítě, alimenty.
"Chtěla bych Vás znovu poprosit o jakoukoliv finanční pomoc i o pomoc s potravinami nebo drogerii. Všechny příjmy dávám do bydlení (nájem, energie, voda). Otec bohužel neplatí alimenty, tak jak by měl. Bohužel nám zbývá úplné minimum. Předem vám mockrát děkuji za pomoc a děkuji všem co už nám předtím pomohli"
1 nabídka
10. 04. 13:02  

Šárka L.

Ověřený profil | Bechyně |   4 děti

Maminka Šárka (37) se čtyřmi dětmi se rozvádí, pobírá mateřskou a příspěvek na dítě a bydlení.
"Znovu se obracím na vás, jsem matka samoživitelka, výživné stále nedostávám, i když už je to v řešeni u policie, stále čekám a nic. Mám 4 děti, z toho dvě na střední a internátu, tenhle měsíc musím doplatit nájemné, což činí dohromady 9300, tenhle měsíc mi končí smlouva, takže když to nezaplatím, majitel mi smlouvu neprodlouží a nevím, co bych dělala. Děkuji moc za každou pomoc "
1 nabídka
10. 04. 10:31  

Michaela B.

Ověřený profil | Zlonice |   5 dětí

Vdova Michaela (35) s pěti dětmi pobírá přídavky, příspěvky na bydlení, péči i živobytí.
"Prosím hodné lidi o jakoukoliv pomoc. Jsme s dětmi v tíživé situaci. Máme vysoký nedoplatek plynu, který momentálně řeším. Rada bych nastoupila do práce, ale jeden ze synů má postižení a potřebuje neustálou péči. Moc by nám pomohla jakákoliv pomoc, která nám pomůže překlenout těžké období, než se naše situace opět stabilizuje. Ze srdce děkuji. "
1 nabídka
09. 04. 14:18  

Liliana T.

Ověřený profil | Brno |   2 děti

Pracující samoživitelka Liliana (40) s Dominikem (12) a Sebastianem (7) je v insolvenci, pobírá příspěvek na bydlení a výživné.
"Chtěla bych Vás poprosit o pomoc s úhradou potravin a oblečení a obuv pro sebe a děti. Žiji už dlouho sama se syny v obecním bytě. Jelikož mám pár dnů po operaci (hysterektomie), tak se mi dost snížily příjmy. V posledním roce mám problém si udržet zaměstnání skrze synovo chování (syn užívá medikaci a je ADHD), do toho splácím insolvenci. Po zaplacení nájmu a insolvence už mi moc nezbývá. Samozřejmě práci hledám, cca od května až mě uschopni, ale není to žádná sláva jsem omezena pracovní dobou kvůli dětem. Moc děkujeme"
2 nabídky
08. 04. 8:53