Všechny poptávky

Spojíme vás zdarma, přímo zde na online chatu.

Přidat poptávku

Jaroslava J.

Ověřený profil | Frýdek-Místek |   2 děti

Samoživitelbez alimentůVíce dětí
Pracující maminka Jaroslava (45) v prac. neschopnosti s dětmi Jakubem (14) a Emou (6). Zatím bez alimentů a sociální podpory.
"Prosím o pomoc. Jsem čerstvě rozvedená týraná maminka v těžké pracovní neschopnosti a vypadá to, že v ní budu ještě dlouho. Vždy jsem situaci zvládala, ale teď jsem před operací a nevím jak dál. Z neschopenky nezaplatím ani nájem, alimenty ještě nemám. Pomůže nám cokoli, maličká je bezlepkářka. "
1 nabídka
25. 05. 11:59  

Jana Š.

Ověřený profil | Jičín |   1 dítě

Samoživitelbez alimentů
Samoživitelka Jana (38) se Štěpánkem (2) bydlí ve starším pronajatém domku na vesnici. Pobírá rodičovský příspěvek a přídavek na dítě.
"Chtěla by jsem moc poprosit o pomoc s potravinami. Beru rodičovský příspěvek a přídavek na dítě, z kterého platím nájem, energii a v zimní sezóně topení. Nájemní smlouvu nemám na sebe, tak nemám nárok na příspěvek na bydlení, tudíž mi nezbývá moc peněz na potraviny. Popřípadě kdyby někdo mohl darovat starší elektrický sporák, byla bych moc vděčná. Děkuji za přečtení."
Zatím žádná nabídka
24. 05. 13:36  

Aneta M.

Ověřený profil | Vojnův Městec |   2 děti

Samoživitel
Užasná maminka Aneta (32) žije sama se Sebastianem (11) a Dominikem (5), alimenty sporadicky, odstěhovala se na vesnici za nižším nájmem. Sehnat práci se nedaří, vždy bojovala, ale zdražování její snahu maří.
"Snažím se neztrácet naděje a nepropadat zoufalství. Zdražování, covid, ztráta zaměstnání, myslím, že každého z nás se to týká, ale já už to nezvládám. Pomůže nám cokoli, potraviny, příspěvek nebo maličkost pro mé děti, a proto chci poprosit někoho, kdo by byl ochotný udělat mým dětem radost :) "
1 nabídka
23. 05. 15:00  

Ludmila N.

Ověřený profil | Praha 10 |   2 děti

Samoživitelbez alimentů
Opakovaně žádající pracující samoživitelka Ludmila (42), synové Jaroušek (5) a Kryštof (16), výživné v exekuci, bez sociálních dávek.
"Jsem samoživitelka s dvěma kluky 5let a 16let. Otec výživné neplatí, přestože exekuce, trestní oznámení i soud. Mladší syn byl měsíc nemocen a po veškerém zaplacení kolem bydlení, školky a školy nám do příštího měsíce zbývá 200 korun. Moc bych chtěla poprosit o nějaké potraviny, drogerii a hygienu.. Moc by nám to pomohlo, děkuji."
3 nabídky
21. 05. 16:05  

Martina T.

Ověřený profil | Praha 4 |   1 dítě

Samoživitel
Rozvádějící se vysokoškolačka Martina (30) s dcerou (1), pobírá příspěvek na dítě a výživné.
"S dcerou jsem odešla od manžela, který mne psychicky týral, rozvádíme se. Splácím půjčku na kauci bytu a provizi realitce, nezbývají mi téměř žádné peníze. Moc prosím o plenky (od 8 kg), vlhčené ubrousky, ovocné kapsičky bez cukru. V červnu bude mít dcera první narozeniny, ráda bych jí dala nějakou rozvojovou hračku, (activity boards apod), ale je to nad mé možnosti. Mockrát děkuji. "
7 nabídek
09. 05. 23:07  

Ivana R.

Ověřený profil | Most |   1 dítě

Samoživitel
Samoživitelka Ivana (29) s Eliškou (5) odešla z azylového domu do vlastního, měsíční příjmy pokryjí nájem, školku a menší nákup.
"Bydlíme sami a pobírám pouze příspěvek na bydlení, přídavky na dítě a životní minimum. Snažím si hledat práci, ale bohužel na ranní směnu je to těžké. Dcera potřebuje nové oblečení, boty, pomohl by nám i nákup potravin. Byla bych moc vděčná za jakoukoliv pomoc. Děkuji"
1 nabídka
09. 05. 8:20  

Veronika B.

Ověřený profil | Bohušovice n/Ohří |   1 dítě

Samoživitel
Samoživitelka Veronika (25) žije sama s Eliškou (1), po úhradě nájmu jí z rodičovského příspěvku a alimentů nezbývá téměř nic na živobytí.
"Pobírám rodičovský příspěvek a alimenty na sebe a Elišku, jenže celý můj rodičovský příspěvek jde na nájem a my žijeme jen z alimentů, z nich zaplatím veškeré poplatky a sotva nám zbydou peníze na potraviny. Proto žádám někoho, kdo by nám pomohl, děkuji Brůžová"
2 nabídky
08. 05. 23:09  

Dana N.

Ověřený profil | Most |   3 děti

SamoživitelVíce dětí
Samoživitelka Dana (43) s Rozárkou (3), Amálkou (11) a miminkem Jakoubkem, které zbývá po zaplacení nájmu na život 2300 Kč.
"Po rozvodu jsem zůstala s dětmi sama, pobírám pouze rodičovský příspěvek. Ráda bych požádala o zaslání nákupu potravin, nebo plenek pro mého 2 měsíčního prince. Díky současnému raketovému zdražení jsem tento měsíc nevyšla. Za případnou pomoc děkuji. Dana"
2 nabídky
06. 05. 17:26  

Veronika T.

Ověřený profil | Netolice |   4 děti

Samoživitelbez alimentů
Samoživitelka Veronika (30) se čtyřmi dětmi, dvojčata Petřík a Pavlík (4), Tomášek (6), Eliška (1), bez výživného a příspěvku na děti.
"S mými dětmi žijeme sami. Zatím mi nebyla vyřízená sociální pomoc, výživné vymáhám neúspěšně exekučně. Nemám teď z čeho uvařit dětem. Dříve mi pomáhala charita, která ale skončila a já už nevím, kam se obrátit. A proto žádám o pomoc, pomohly by nám potraviny, hygiena, plínky a Sunar. Předem strašně moc děkuji, Tvrdková. "
2 nabídky
04. 05. 12:51  

Lucie T.

Ověřený profil | Praha |   3 děti

Samoživitelbez alimentůVíce dětí
Samoživitelka Lucie (37) na rodičovské dovolené, děti Vaneska (8), Patrik (14), Anetka (2). Sociální dávky pokrývají sotva nájem a další náklady. Bez výživného.
"Momentálně jsem na rodičovské dovolené a ačkoli pobírám veškeré sociální dávky, na potraviny a další potřeby mi nezbývá moc peněz. Alimenty od otců nepobírám. Moc vás prosím o zaslání potravin nebo hygieny. Předem velmi děkuji, Lucie. "
Zatím žádná nabídka
28. 04. 11:45  

Veronika P.

Ověřený profil | Praha |   2 děti

Samoživitelbez alimentů
Maminka Veronika (36), samoživitelka se syny Toníkem (5) a Mirkem (13).
"Ráda bych poprosila o materiální pomoc ve formě potravin a hygieny pro děti. Ten to měsíc jsem již po 2 neobdržela výživné a dávky z úřadu. Všechny platby jsou zpožděné, prý díky vytíženosti úřadů. Předem moc děkuji za případnou pomoc."
2 nabídky
28. 04. 11:22