Všechny poptávky

Spojíme vás zdarma, přímo zde na online chatu.

Přidat poptávku

Alena M.

Ověřený profil | Hrádek |   2 děti

samoživitelvíce dětí
Samoživitelka Alena (45) s Danielem (11) a Tomáškem (6) v pěstounské péči, pracuje brigádně, pobírá příspěvek na bydlení a alimenty.
"Samotná máma dvou kluků, jsem na tom finančně hůř, jako většina maminek (tatínků) co zůstanou sami s dětmi. Po zaplacení všech výdajů nám už nezbývá moc peněz na stravu a jiné osobní výdaje, případně na nějaké výlety nebo letní tábory pro děti. Za každou pomoct budu vděčná. Je pro mně hodně důležité, aby děti byli šťastné a měli vše, co je třeba a případně i něco pro radost."
1 nabídka
25. 05. 15:07  

Marie K.

Ověřený profil | Úpice |   2 děti

více dětí
Samoživitelka Marie (24) se syny Lukášem (4) a Jakoubkem (3) hledá práci, která by vycházela se školkou. Nepobírá sociální dávky, pouze alimenty.
"Jsem maminka dvou malých chlapečků a hledám práci, která by mi vycházela se školkou. Jsem na tom finančně špatně, jako každá matka co zůstane sama s dětmi. Za každou pomoct budu vděčná. Záleží mi jen aby děti byli šťastní a měly vše co je třeba."
1 nabídka
23. 05. 12:18  

Kristýna U.

Ověřený profil | Děčín |   1 dítě

samoživitel
Samoživitelka Kristýna (22) se synem Filípkem (4), nepobírá příspěvky od státu ani podporu, pracuje jen brigádně.
"Díky Filípkovu lehkému autismu, ADHD a tupozrakostí musí chodit do drahé soukromé školky, bohužel ho přestávají zvládat a je častěji doma. Proto dostávám jen občasné brigády jako pomocná kuchařka, tento měsíc je můj příjem je 3900 Kč. Mám zažádáno o příspěvky, ale čekám. Chtěla bych poprosit o pomoc s nákupem potravin či úhradou nájemného. Ráda zodpovím vaše otázky, předem velice děkuji. "
2 nabídky
17. 05. 13:37  

Zdeňka Š.

Ověřený profil | Domažlice |   4 děti

samoživitelvíce dětí
Zatím pracující těhotná Zdeňka (35) se čtyřmi dětmi (7-12) po odchodu z azylového domu zařizuje byt, pobírá přídavky a hmotnou nouzi, nepravidelně velmi nízké alimenty,
"Dostali jsme se do opravdu těžké situace, po zaplacení kauce a nájemného za minulý měsíc už nemám už ani na chleba, rapidní zdražování mě stahuje do hluboké propasti. Prosím o pomoc se zaplacením nájmu, školních pomůcek a výletů nebo formou nákupu potravin, darování lednice, paland a oblečení pro děti. Moc si vážím každé pomoci. "
3 nabídky
15. 05. 9:03  

Kateřina H.

Ověřený profil | Sudkov |   3 děti

samoživitelvíce dětí
Opakovaně žádající matka Kateřina (34), synové Domča (12), Davídek (9), Sebík (3), na úřadu práce pobírá podporu, příspěvek na bydlení, přídavky na děti a alimenty. Čtvrtý syn v péči otce.
"Bydlíme v bytě na dědině, moc prosím o pomoc s vyúčtováním elektriky a dluhu na nájemném, moje výdaje jsou momentálně vetší jak příjem, zatím nemohu do práce, protože nemám hlídání. Případnému dárci o nás napíšu více, příjmy a výdaje od A do Z. Oceníme i nákup potravin, drogerie aj. Předem moc děkujeme za jakoukoliv odpověď. Katka"
1 nabídka
11. 05. 21:50  

Nikola Š.

Ověřený profil | Ryžoviště |   4 děti

samoživitelvíce dětí
Samoživitelka Nikola (33) s dětmi Verunka (4), Marťa (11), Péťa (12) a Ivča (15) na úřadu práce, pobírá dávky hmotné nouze a příspěvek na bydlení.
"Prosím o pomoc, pobírám pouze dávky hmotné nouze a příspěvek na bydlení. Otcové platí výživné nepravidelně a většinou méně než mají. Vznikl mi dluh na nájemném a nezbývá nám ani na základní potraviny. Pouze jízdné do školy vyjde na 1500 měsíčně, obědy 1700, nájemné i s energiemi 13500. Po odečtení všech výdajů absolutně nevycházíme, proto budeme i s dětmi rádi za kteroukoliv pomoc."
1 nabídka
10. 05. 17:36  

Jana Z.

Ověřený profil | Mělník |   1 dítě

samoživitelbez alimentů
Pedagogická asistentka Jana (32) se synem (6), i s příspěvkem na bydlení přestává zvládat situaci.
"Jsem na vše sama už od těhotenství, pracuji na zkrácený úvazek jako asistent pedagoga na ZŠ, teď už i 2 hod. týdně učím. Bohužel přestávám zvládat situaci, zvýšily se nám zálohy na elektřinu i nájem. Byla bych moc vděčná, kdyby nám někdo odlehčil, např. nákup/stravenky/boty pro syna (má vel.29), /nebo třeba nějaký výlet pro radost, /drogerie /úhrada stravného v MŠ. Cokoliv nám moc pomůže."
6 nabídek
10. 05. 9:30  

Sandra V.

Ověřený profil | Praha 8 |   4 děti

samoživitelvíce dětí
Samoživitelka Sandra (28) s dětmi Terezka (11), Toník (7), Janička (4) a Jonášek (2) na rodičovské dovolené.
"Chtěla bych poprosit o pomoc se současnou situací. Jsem sama na čtyři děti na RD a pobírám dávky hmotné nouze, po zaplacení nájemného, elektřiny a půjčky (brala jsem si ji na byt po útěku od otce děti), tak mi zbydou necelé 4000 Kč. Moc prosim o jakoukoliv pomoc, např. s potravinami nebo drogérií. Moc děkuji za sebe i děti."
2 nabídky
09. 05. 15:36  

Božena S.

Ověřený profil | Čáslav |   3 děti

samoživitelbez alimentůvíce dětí
Brigádnice Božena (33) s dětmi Lucií (13), Tomášem (11) a Kubičkem (3), registrovaná na úřadu práce, dávky nepokryjí ani nájem.
"Jsem samoživitelka se třemi dětmi, bydlíme v pronajatém bytě, příspěvky z úřadu nestačí ani na zaplacení nájemného a poplatků. Sháním si různé brigády, abych doplatila zbytek nákladů a měli jsme alespoň na jídlo. Hrozně moc budu vděčná za jakoukoliv pomoc."
1 nabídka
09. 05. 12:34  

Sabina K.

Ověřený profil | Most |   1 dítě

samoživitel
Samoživitelka se synem Dominikem (7), v evidenci úřadu práce, pobírá podporu, přídavky a nepravidelně alimenty, syn má ADHD.
"Žiji sama s Dominikem, který má problémy s chováním ADHD, takže je to s ním náročné, vyžaduje hodně pozornosti. Snažím si najít práci, ale bez hlídání to jde těžko. Máme velký nedoplatek za vodu a teplo 6314 Kč, zálohy na elektřinu se zvednou o 1000 Kč a jídlo je teď hrozně drahé, prosím o jakoukoli materiální či finanční pomoc."
1 nabídka
09. 05. 10:37