Všechny poptávky

Spojíme vás zdarma, bez registrace, přímo zde na online chatu.

Přidat poptávku

Příspěvek na děti

Finanční dary    Moravskoslezský   

Jsem maminka samoživitelka s dvojčátky, kteří v září nastoupí do 1. třídy logopedické, zároveň jsem invalidní 2. stupně - roztroušená skleróza mozkomíšní. Bohužel během dlouhodobé nemocenské jsem přišla o práci na částečný úvazek. Otec dětí platí výživné nepravidelně, od včera i podaný návrh na zvýšení u soudu. Pomohl by mi jakýkoliv finanční příspěvek pro kluky - který bych využila na pořízení pomůcek do školy. Předem moc děkuji.

samoživitel
nezadána před 2 hodinami  

prosím o pomoc na proplacení a doplacení školního oblečení a pomůcek ( knihy ) pro mou dceru, která mi nastupuje na první ročník na obor kuchařka, servírka.

samoživitel
nezadána před 15 hodinami  

Příspěvek v nouzi

Finanční dary    Jihočeský   

Krásný den večer Všem přeji jdu k Vám s velkou prozbou už nevím kam se mám obrátit mám výpověď a potřebuji se se 4 dětmi do konce srpna odstěhovat a nemáme kam složit hlavu chybí nám na to 15000 Kč s tím že paní n umožní aspoň 2kk než budu mít na větší ve stejné lokalitě beze změn škol a školky moc prosím najde se tu někdo kdo by byl ochotný nám pomoci. Předem moc děkuji za sebe a děti. DĚKUJI za vyslechnuti

samoživitel
nezadána před 15 hodinami  

Dobrý den jdu s velkou prosbou,syn mi skončil na jipce v Hk a nemám na cestu abych za ním dojizdela,jsem z toho naprasky,prosím tedy zda by mi někdo pomohl,rodiče nemám a se sourozenci se nestykame děkuji za vaší pomoc

samoživitel bez výživného více dětí
nezadána před 18 hodinami  

Potraviny a drogerie

Nákupy, oděvy, hmotná pomoc    Ústecký   

Dobrý den chtěla bych poprosit pro sestřenici o pomoc, došli ji plenky pro malou vel 4 a ubrousky, je samozivitelka se třemi dětmi, kdyby byla možnost dostat pomoc i s jídlem či higienou či oblečením vel 86 holka.

samoživitel více dětí
nezadána před 18 hodinami  

Potraviny a drogerie

Nákupy, oděvy, hmotná pomoc   

Prosím kdo pomůže. Mamince 6deti skllamala jsem se v zivote.

samoživitel
nezadána před 21 hodinami  

Oblečení a obuv

Nákupy, oděvy, hmotná pomoc   

Dobrý den nedaroval by někdo dámský plavky vel 4xl děkuji moc

samoživitel bez výživného
nezadána 09. 08. 22:18  

Potraviny a drogerie

Nákupy, oděvy, hmotná pomoc    Jihomoravský   

Dobrý den ač nerada tak se musím obrátit na pomoc druhých bohužel z nastalé komplikace jsem tento měsíc bez rodičovského příspěvku a tím pádem úplně bez peněz. Jsem matka samozivitelka a mám 15ti měsíční dceru, tohto cestou bych hrozně moc poprosila zda by se našla hodná duše která by mi pomohla s nákupem potravin, sunar a pleny mám jen bohužel lednice je prázdná.
Děkuji moc za případnou odpověď a přeji hezký den 👩‍👧💗

samoživitel bez výživného více dětí
nezadána 09. 08. 20:15  

Potraviny a drogerie

Nákupy, oděvy, hmotná pomoc   

dobrý den ziji s dcerou potrebovaly bychom pomoc s potravinami a drogerii plenky c 6 dekuji moc

samoživitel bez výživného
nezadána 09. 08. 12:18  

Dobrý den dobří lidé, jsem maminka samoživitelka bez alimentů. Je to neuvěřitelné ale otci soud stanovil výživné 0,-Kč. Vlivem nemoci COVID19 jsem se dostala do této tíživé fin.situace a nemám penízky pro chlapce na potraviny, obuv, protože rostou rychle jak z vody a na seznam do školy, a protože jsou chlapci dvojčatka tak celý seznam 2×. Prosím pěkně najde se někdo z Vás dobrých lidí, co mi finančně přispěje? Děkuji Vám všem za jakkýkoliv finanční obnos na účet. Smilujte se prosím. Nemame ani babičky ani dědečky, jsem na vše úplně sama. Je mi to líto, ale věřím, že mě v tom nenecháte a že existují gentlmeni, co mi snad pomůžou. Srdečně děkuji za nás 3. Maminka Pavlínka s chlapečky.

samoživitel bez výživného více dětí
nezadána 08. 08. 21:40  

Potraviny a drogerie

Nákupy, oděvy, hmotná pomoc   

Dobrý den,jmenuji se Tomaš má roční dceru .
Jsem otec samoživitel už 11měsícu . Mama dcerky nás opustila když jí byl měsíc (po porodu to psychycky ani fyzicky nezvladala)
Alimenty neplatí a už se vubec neozývá .
Já jsem tedy na rodičovské dovolené kterou beru 10.000kč najemné platím 12.500.
Do března jsem pracoval jako číšník (hlidala mi moje Mama)
V době korona krize jsem přišel o praci takže hlavně o další “plat” .
Samozřejmě praci stale hledám (mám ted 3pohovory tento měsíc) Bohužel moje Maminka je v ID jinak by mi samozřejmě pomohla ale teď chodi na operace ohledně spodní časti těla .
Proto jsem chtěl požadat zda by nám mohl někdo pomoci ? Samozřejmě budeme vděčný za cokoliv . S pozdravem a děkuji za přečtení Tomaš

samoživitel bez výživného
nezadána 08. 08. 21:30  

Zdravotní pomůcky

Nákupy, oděvy, hmotná pomoc   

Dobrý dem ,
Chtěla jsem se zeptat zda někdo by nebyl tak hodný a nedaroval bud bemathen nebo sudocream , paralen číppky , líh , a něco ma zoubky (calgel , cologel )
Jsem maminka samoživitelka pracuji ale bohužel to pokryje nájem a něco Malo na jídlo . Po zaplacení všeho mi zbylo posledních 50kč v peněžence .
Samozřejmě rada napíšu více informaci o nas .
Děkuji a přeji hezký večer

samoživitel bez výživného více dětí
nezadána 08. 08. 21:07  

Školní potřeby

Nákupy, oděvy, hmotná pomoc   

Hledáme pro naše školní děti - školní pomůcky do školy. Dětí jsou s tělesným mentálním nebo sociálním hendikepem. Budeme rádi za každou pomůcku sešit pastelky.

více dětí zdr. postižení
nezadána 07. 08. 12:19  

Veřejná zbírka

https://znesnaze21.cz/sbirka/nejen-drevo-na-zimu-pro-rodinu-samozivitelky-v-nouzi

samoživitel více dětí
nezadána 07. 08. 11:22  

Potraviny a drogerie

Nákupy, oděvy, hmotná pomoc    Středočeský   

Dobrý den. Ráda bych požádala, kdyby se zde našel někdo hodný a ochotný, kdo by mi mohl výjimečně vypomoct s potravinami. Jsem samozivitelka se šesti dětmi,na které bohužel nedostávám výživné. Situaci samozřejmě řeším soudně. Více informací ráda poskytnu a vysvětlím

samoživitel více dětí
nezadána 06. 08. 18:33  

Ostatní

Služby a zboží    Praha   

Dobrý den, pro klienta – seniora v nouzi – sháníme na středu 12. srpna mezi 9 – 13 hodinou dobrovolníka (řidiče) s dodávkou. Jde o převoz dvou osob z Prahy do Říčan, naložení jeho věcí do dodávky a odvoz zpět do Prahy. Děkujeme.

nezadána 06. 08. 18:28  

Potraviny a drogerie

Nákupy, oděvy, hmotná pomoc    Jihomoravský   

Dobrý den, paní pronajimatelka mě překvapila nedoplatkem za elektřinu, s tím jsem tedy vůbec nepočítala, ještě nikdy jsem o nic nežádala ale ted už týden přemýšlím, kde na nedoplatek ušetřit a hlavně z čeho, už ted jíme s dětmi jen jednou denně. když zaplatím nedoplatek za elektřinu, tím pádem mi nezbyde na jídlo pro děti. Prosím vás nenašel by se někdo kdo by malinko pomohl moc prosím, ze srdce předem děkuji za jakoukoliv pomoc

samoživitel bez výživného více dětí zdr. postižení
nezadána 06. 08. 18:10  

Příspěvek na nájem, energie

Finanční dary    Jihomoravský   

Dobrý den, paní pronajimatelka mě překvapila nedoplatkem za elektřinu, s tím jsem tedy vůbec nepočítala, ještě nikdy jsem o nic nežádala ale ted už týden přemýšlím, kde na nedoplatek ušetřit a hlavně z čeho, už ted jíme s dětmi jen jednou denně. když zaplatím nedoplatek za elektřinu, tím pádem mi nezbyde na jídlo pro děti. Prosím vás nenašel by se někdo kdo by malinko pomohl moc prosím, ze srdce děkuji za jakoukoliv pomoc

samoživitel bez výživného více dětí zdr. postižení
nezadána 06. 08. 18:06  

Ostatní

Služby a zboží   

Dobrý den ,
Jsem maminka roční dcerky a hledám ke své brigadě a k RD naký přivýdělek jak na doma to by bylo asi nejlepši :)potřebovala bych si přivydělat aspon měsičně 2-3tisice na potraviny a drogerku .
Moc děkuji za jakekoliv info :)

nezadána 05. 08. 10:47  

Potraviny a drogerie

Nákupy, oděvy, hmotná pomoc    Ústecký   

Dobrý den, chtěla bych poprvé požádat o pomoc s nákupem potravin. V současné době jsem v polovině těhotenství, bohužel jsem ale ke svému věku musela nastoupit na rizikové. Díky COVID jsem byla s dcerou doma na OČR a následně jsem byla zaměstnavatelem poslána na překážky. Finance se za tuto dobu rozkutálely a nyní už není kam sáhnout. Ráda bych za výměnu pomohla jiné mamince co má holčičku do 3 let s oblečením po dceři.

samoživitel více dětí
nezadána 04. 08. 14:34