An error has occurred. This application may no longer respond until reloaded. Reload ­čŚÖ

Všechny poptávky

Spoj├şme v├ís zdarma, p┼Ö├şmo zde na online chatu.

Přidat poptávku

Lucie P.

Ov─Ť┼Öen├Ż profil | Kladno |   1 dítě

Samoživitelka Lucie (27) s Lilianou (3).
"Má dcera trpí autismem s těžkým ADHD, z tohoto důvodu se nemohu do pracovní činnosti. Vyšetření dcery bude trvat ještě několik měsíců a jsem odkázána jen na úřady, které mi poskytují jen 5500 kč. Otec dcery nepřispívá nic, ani alimenty, které jsou určené a soudíme se neustále . Ráda bych požádala o finanční či hmotnou pomoc na nábytek jako je lednice ."
1 nabídka
15. 05. 20:30  

Lucie L.

Ov─Ť┼Öen├Ż profil | Olomouc |   2 děti

Samoživitelka Lucie (36) s Mihaiem (5) a Vladem (3) pobírá příspěvek na péči, přídavky na děti a bydlení, alimenty.
"Dobrý den, pobírám příspěvek na péči na vážně nemocného syna, který je po sedmi operacích srdíčka. Proto nemohu nastoupit do běžné práce. V květnu nastupuji na rekvalifikační kurz, abych mohla začít pracovat z domu, ale ten dokončím až 12.10.2024.Nyní synovi ještě přeposuzují příspěvek na péči, ale kardiolog mu zakázal nastoupit do školky kvůli riziku respiračních onemocnění. Moc by nám pomohla jakákoliv pomoc, např. potravinová, drogerie, škola pro staršího syna. Předem mnohokrát děkuji."
1 nabídka
13. 05. 22:14  

Petra B.

Ov─Ť┼Öen├Ż profil | Zábřeh |   2 děti

Petra (35) s dětmi Laura (15) a Tobiáš (10), pobírá dávky hmotné nouze, doplatek na bydlení a alimenty.
"Obracím se na Vás s prosbou o pomoc se zakoupením židle k psacimu stolu pro syna Tobiase. Má jídelní židli,kterou stále prenasime. Moc si ji přeje. Budu ráda za jakoukoliv pomoc. Předem moc děkuji Petra.B"
Zat├şm ┼ż├ídn├í nab├şdka
13. 05. 20:26  

Jitka L.

Ov─Ť┼Öen├Ż profil | Rotava |   1 dítě

Maminka Jitka (29) se synem (4) pracuje na částečný úvazek, je v insolvenci.
"Chtěla bych mnohokrát poprosit o pomoc. Po zaplacení poplatků a výdajů mi nezbývá moc peněz. Do toho mi byla teď zjištěna po delším trápení alergie na kravské mléko a ceny jsou dost vysoké. Moc Dekuji "
1 nabídka
12. 05. 20:04  

Jana B.

Ov─Ť┼Öen├Ż profil | Zábřeh |   2 děti

Maminka Jana (47) bydlí s dětmi Natálka (11) a Matyáš (6) pobírá dávky hmotné nouze, přídavky na bydlení a děti, náhradní výživné.
"Obracím se na vás ještě jednou s velkou prosbou. Můj syn nastupuje od září do 1.třídy ZŠ a moc bych prosila pro něho o školní batoh se Spidermanem a pro moji 11 ti letou dceru Natálku bych chtěla požádat o chytrý mobilní telefon. Dcera má cukrovku 1.stupně, píchá si inzulín 6 krát denně. Mobilní telefon má ,ale je už starý a nefungují v něm aplikace. Ona potřebuje stáhnout aplikace kalorických tabulek a tabulku na výpočet dávky inzulínu. Já jsem po velké operaci, špatně chodím, mám berle. Čekáme na příspěvek na péči na dcerku. Pracovat nyní nemohu. proto vás moc prosím ještě jednou o pomoc. Velice děkuji."
Zat├şm ┼ż├ídn├í nab├şdka
06. 05. 12:33  

Jana G.

Ov─Ť┼Öen├Ż profil | Slaný |   2 děti

Maminka Jana (34) s Michaelou (10) a Terezkou (7) pobírá výživné a příspěvek na bydlení.
"Jsem maminka dvou princezen, prosila bych o pomoc. Neskutečně si vážím toho, že je tu plno lidi, kteří mají zlatý srdíčko. Ocitla jsem se v situaci, kdy pomalu nemám ani pro holky :( Nájem mám vysoký a brigáda nikde. Podstoupila sem operaci rakoviny děložního čípku, takže mě teď bohužel nikde nevezmou než se ze všeho dostanu. Tak kdyby byla nějaká malá částka, byla bych moc vděčná. Děkuju za pomoc "
2 nabídky
04. 05. 13:54  

Silvie N.

Ov─Ť┼Öen├Ż profil | Nový Jičín |   2 děti

Maminka Silvie (31) s Nikolkou (11) a Miriam (3) je v insolvenci, pobírá příspěvek na bydlení.
"Moc by jsem potřebovala pomoc, dceru mi nepřijaly do školky a příjem s pracáku mi nevystačí abych si mohla doplatit co potřebuji, mohl by mi prosím někdo pomoct s jakoukoliv finanční částkou. Moc vám budu vděčná moc děkuji za pomoc "
2 nabídky
04. 05. 12:55  

Gizela s.

Ov─Ť┼Öen├Ż profil | Praha |   6 dětí

Maminka Gizela (50) se šestmi dětmi.
"Potřebujeme pomoci s dluhem na elektrice "
1 nabídka
03. 05. 11:38  

Jana I.

Ov─Ť┼Öen├Ż profil | Karviná 6 |   3 děti

Maminka Jana (41) se třemi dětmi pobírá přídavky na děti a na živobytí, Výživné nebylo přiznáno, otec dětí žije v Moldávii a nemá o děti zájem.
"Žádám a prosím o jakoukoliv pomoc pro své tři děti v těžké situaci."
1 nabídka
02. 05. 17:50  

Adéla P.

Ov─Ť┼Öen├Ż profil | Plzeň |   2 děti

Maminka Adéla (40) s Sebastianem (4) a Samuelem (18) onemocněla roztroušenou sklerózou, pobírá příspěvek na bydlení a dítě.
"Chtěla bych moc požádat o potravinovou nebo jakoukoliv pomoc, jsem teď na úřadu práce, mám ID 2.stupen na roztroušenou sklerózu, začala jsem si trochu přivydělávat prací z domu na mobilu ,ale je to složité, teď mě trápí moje nemoc tak nejsem moc aktivní a máme s dětmi nějaké finanční problémy, teď se to na mě hrozně opět navalilo a já už jsem z toho psychicky zničena, děkujeme moc všem a přeji hezké teplé dny."
1 nabídka
01. 05. 9:23  

Pavlína K.

Ov─Ť┼Öen├Ż profil | Zátor |   2 děti

Pavlína (37) s Kristiánem (10) a Isabellou (6) v invalidním důchodu pobírá sociální dávky.
"Mohla bych poprosit o pomoc s potravinami. Můžu vydělávat kolik chci a insolvenční správce mi vždy nechává jen základní plat. Teď se zaučuji na novou práci v Ostravě a jízdné do Ostravy a zpět a školení v Olomouci a Praze mě stahují ze všech financí, ale vydat je musím, abych tu práci mohla dělat. Nezbývá mi na potraviny a základní potřeby. Moc by nám pomoc pomohla, moc děkujeme."
1 nabídka
30. 04. 15:42  

Markéta M.

Ov─Ť┼Öen├Ż profil | Jablonec nad Nisou |   2 děti

Opakovaně žádající Markéta (32) s dětmi Eliška (12) a Tomáš (7), je pečovatelka v domově seniorů, pobírá příspěvek na bydlení a částečně výživné.
"Bohužel se musím zase obrátit na hodné dárce a poprosit o pomoc. Ze starého bytu mi přišlo vyúčtování a já bohužel navíc peníze nemám, jen tak tak s dětmi vyjdeme. Kdyby byla nějaká dobrá duše co by nám finančně pomohla byly bychom velmi vděční."
1 nabídka
30. 04. 3:23