An error has occurred. This application may no longer respond until reloaded. Reload 🗙

Všechny poptávky

Spojíme vás zdarma, přímo zde na online chatu.

Přidat poptávku

Veronika K.

Ověřený profil | Pardubice |   1 dítě

Pracující telefonní operátorka Veronika (37) opakovaně žádá o pomoc, je sama s Natálkou (9), pobírá příspěvek na bydlení a výživné.
"Prosím o Vaši pomoc pro mě a moji dceru. Blíží se Mikuláš, Vánoce, dcery narozeniny a svátek a já stále nepobírám na dceru ani korunu. Budu ráda za jakoukoliv pomoc."
Zatím žádná nabídka
před 17 hodinami  

Jana G.

Ověřený profil | Slaný |   2 děti

Maminka Jana (33) s Michaelou (9) a Terezkou (6) pobírá výživné a příspěvek na bydlení.
"Moc vás prosím o pomoc. Díky zdražení nám majitelka zvýšila nájem, takže platím 14.700kč, takže mi nezbývá bohužel na nic. Práci si hledám, ale zatím žádná pozitivní zpráva. Za chvíli Vánoce a já nemůžu nic dětem pořídit, moc prosím touto cestou, zdali by bylo možné mi doplatek pomoc uhradit, chybí mi 5000kč. Poslala bych potvrzení od majitelky, že je to uhrazené. Děkuju moc všem "
Zatím žádná nabídka
před 19 hodinami  

Gabriela P.

Ověřený profil | Mohelnice |   3 děti

Samoživitelka Gabriela (29) s Nelou (12), Toníkem (9) a Sofinkou (5) pobírá příspěvek na bydlení a hmotnou nouzi, bez alimentů.
"Moc bych vás chtěla poprosit , jestli by se tu nenašel někdo, kdo by nám pomohl s dárky na Vánoce? Mám tři děti ve věku 12let dcera 9 let syn a nejmladší dcerka bude mít 6 let, popřípadě prosím našel by se tu někdo kdo by nám pomohl s hygienou? Předem vám strašně moc děkuji"
1 nabídka
03. 12. 17:11  

Miroslav B.

Ověřený profil | Jindřichův Hradec |   1 dítě

Samoživitel Miroslav (33) má v péči Karolínu (6), čestný dárce krve a dobrovolný hasič, bez výživného.
"Prosím o pomoc s vánočními dárky pro mou dceru. Bohužel momentální špatná finanční situace mi neumožňuje koupit dcerce jakýkoliv dárek pod stromeček. Budu rád, pokud se najdou hodní lidé."
1 nabídka
03. 12. 12:16  

Martina D.

Ověřený profil | Olomouc |   3 děti

Samoživitelka Martina (31) s Emyčkou (5), Esterkou (1) a Petrem (11) pobírá hmotnou nouzi a náhradní výživné.
"Chtěla bych moc poprosit o pomoc s potravinami, plenkami a pokud by prosím někdo měl fusak do kočárku nebo kombinézu na 1,5 roční holčičku. Budu vděčná úplně za jakoukoliv pomoc. Bohužel nám zbývá necelé tři tisíce na celý měsíc a je to před Vánoci o to těžší."
2 nabídky
03. 12. 10:30  

Denisa D.

Ověřený profil | Ostrava-Poruba |   3 děti

Rozvedená Denisa (47) s Matýskem (12), Michaelem (17) a Martinou (20) přišla o práci, je registrovaná na ÚP, pobírá příspěvek na bydlení.
"Prosím o pomoc na Vánoce pro mé děti. Začala jsem pracovat v nové práci, zatím však finančně nevycházím. Musím poplatit nedoplatky za nájem. Prosím proto o pomoc. Nejmladší syn 12 let by rád rychlonabíječku na telefon nebo číslo na telefon. Píšeme si jen přes Messenger. Starší syn 17 potřebuje pracovní boty do školy na praxi, aby nemusel být v lese v promáčených teniskách. Pro dceru 19 let moc prosím nějakou maličkost. Začala doma posilovat, nějaké posilovací pomůcky. Velmi mi pomáhá, bez ní bych to nezvládla. Moc děkuji za velkou pomoc."
Zatím žádná nabídka
03. 12. 8:17  

Jitka L.

Ověřený profil | Rotava |   1 dítě

Maminka Jitka (28) se synem (3) pracuje na částečný úvazek, je v insolvenci.
"Chtěla bych Vás mockrát poprosit o pomoc s vánočními dárky pro syna a popřípadě s předvánočním nákupem . V téhle situaci vysokých cen, poplatků a srážek to opravdu nejde. Mockrát Děkuji a Krásné a pohodové Vánoce "
Zatím žádná nabídka
02. 12. 21:30  

Žaneta B.

Ověřený profil | Jablonec nad Nisou |   2 děti

Maminka Žaneta s miminkem Tadeáškem a Lucinkou (10) pobírá rodičovský příspěvek.
"Moc prosím o jakoukoliv finanční pomoc s nákupem potravin, drogerie a vánočních dárků. Předem moc děkuji."
Zatím žádná nabídka
02. 12. 13:58  

Petra N.

Ověřený profil | Vysoké Mýto |   1 dítě

Mamince Petře (40) s Kubíčkem (3) pobírá příspěvek na dítě a na bydlení, žádá o sociální dávky, pobírá alimenty.
"Prosím o pomoc s "vánočním" nákupem jídla, potravin, případně drogerie. Bohužel, stále nemohu najít brigádu, syn často marodí, ve školce je aktuálně max.2h denně. Z peněz, které mi zbydou se mi nedaří nic navíc ušetřit. Děkuji všem, kteří nám již pomohli. Krásný Advent všem, Péťa a Kubik "
Zatím žádná nabídka
02. 12. 13:53  

Veronika R.

Ověřený profil | Žamberk |   2 děti

Maminka Veronika (26) s Tobiášem (4) a Juliuskem (3) je v insolvenci, pobírá veškerou státní pomoc, bez alimentů.
"Chtěla bych touto cestou poprosit o pomoc na Vánoce. Mám dva syny a po zaplacení nájmu už nemám dostatek prostředků na koupi vánočních dárků. Také mě na konci roku čeká vyúčtování za energie, které mě už teď nenechá v klidu spát.. Budeme moc rádi za jakoukoli Vaší pomoc! Předem moc děkujeme za nabídky. "
Zatím žádná nabídka
01. 12. 10:36  

Zdenka M.

Ověřený profil | Aš |   1 dítě

Opakovaně žádající samoživitelka Zdenka (43) s dcerou Zdeničkou (4) pobírá výživné, příspěvky na bydlení a dítě.
"Prosíme o pomoc. Nejkrásnější měsíc vánoční je tady. Bohužel můj zdravotní stav se zhoršuje a musím podstoupit operace s kyčlemi. 4 měsíce bez práce a příspěvky, které pobírám, sotva postačí na zaplacení. Chtěla bych poprosit dobrou dušičku, která by nám pomohla finančně, abych mohla zaplatit dluh na nájmu 3700 Kč. Opravdu nevím kudy kam. Velká prosba pro Zdeničku, zimní kombinéza vel 122-128 zimní rukavice. A pro mě zimní kabát vel. 42-44 a sněhule vel.38 . Budu moc vděčná za Vaši pomoc. Přeji všem krásné a v klidu prožité Vánoce."
Zatím žádná nabídka
01. 12. 10:18  

Jana B.

Ověřený profil | Zábřeh |   2 děti

Maminka Jana (47) bydlí s dětmi Natálka (10) a Matyáš (5) pobírá dávky hmotné nouze, přídavky na bydlení a děti, náhradní výživné.
"Obracím se na vás se žádostí o pomoc s nákupem surovin na pečení vánočního cukroví a také dárků pro moje děti .Bydlím s dětmi v azylovém domě. Natálka 11 let a Matyášek 5 let. Ze zdravotních důvodu nepracují a peníze stačí tak na běžný provoz domácnosti. Děti by rádi pekly domácí cukroví proto se obracím na vás se žádostí o pomoc. Za případnou pomoc velice děkuji."
Zatím žádná nabídka
01. 12. 1:35