An error has occurred. This application may no longer respond until reloaded. Reload ­čŚÖ

Všechny poptávky

Spoj├şme v├ís zdarma, p┼Ö├şmo zde na online chatu.

Přidat poptávku

Markéta H.

Ov─Ť┼Öen├Ż profil | Liberec |   1 dítě

Maminka Markéta (23) s Michaelem (3) pobírá rodičovský příspěvek, čeká na vyplacení výživného
"Ještě jednou bych moc chtěla poprosit o finanční pomoc s nedoplatky. Jsem úplně vycuclá z peněz. A pokud by mi mohl někdo poslat oblečení na chlapce 104/110. Předem mockrát děkuji."
Zat├şm ┼ż├ídn├í nab├şdka
23. 02. 12:42  

Josef S.

Ov─Ť┼Öen├Ż profil | Žďár nad Sázavou |   1 dítě

Tatínek Josef (39) s dcerou Viktorkou (9) pobírá příspěvek na dítě.
"Prosím našel by se někdo kdo by nám pomohl. Přišel jsem o zaměstnání a nedaří se najít nové. Budu vděčný za jakoukoliv pomoc. Dekuji"
Zat├şm ┼ż├ídn├í nab├şdka
22. 02. 18:36  

Blanka K.

Ov─Ť┼Öen├Ż profil | Dobříš |   2 děti

Maminka Blanka (40) s Lilli (4)a Katkou (4) pobírá dávky na bydlení a živobytí, bez výživného.
"Jsem maminka dvou dětí 4 a 6 let. Hledám bydlení v Praze. 1+1 nebo 2kk do 20 000 se službami a energiemi. Potřebuji smlouvu o o smlouvě budoucí pro úřad kvůli zaplacení kauce. Pobírání příspěvek na bydlení a přídavky na děti. Pracuji na částečný úvazek jako uklízečka. Předem mockrát všem děkuji "
Zat├şm ┼ż├ídn├í nab├şdka
22. 02. 16:56  

Lucie Š.

Ov─Ť┼Öen├Ż profil | Ostrava |   3 děti

Samoživitelka Lucie (35) s Martinem (4), Erikem (1) a Honzíkem (12).
"Děkuji za veškerou projevenou pomoc. Bohužel člověk se vzpamatuje z jedné věci, začne se radovat a vzápětí přijde další rána. Přišlo vyúčtování služeb za předchozí rok (voda a topení) ve výši 9628,- Kč, bud zaplatím tohle a nebo nájemné. Jsem strašné zoufalá a vůbec nevím, co mám dělat. Bez cizí pomoci to nemůžu zaplatit, proto Vás touto cestou žádám o pomoc. Hledám si i práci alespoň na DPP, ale když oznámím, že mám 3 děti, tak už je to pro ně automatická odpověď, bohužel, děkujeme. Nicméně to nevzdávám, hledám dále. Mockrát děkuji za přečtení a případnou pomoc."
1 nabídka
20. 02. 11:56  

Marie K.

Ov─Ť┼Öen├Ż profil | Úpice |   2 děti

Samoživitelka Marie (25) se syny Lukášem (6) a Jakoubkem (5) hledá práci, která by vycházela se školkou. Nepobírá sociální dávky, pouze alimenty.
"Ráda bych vás poprosila o pomoc s potravinami ať je to finančně či materiálně, moc by mě to pomohlo. Momentálně čekám na podporu, která mi bude vyplacená v březnu. Všem budu vděčná, děkuji Kolenová "
1 nabídka
20. 02. 7:37  

Lucie K.

Stráž pod Ralskem |   1 dítě

Lucie (34) se synem.
"Žádám o pomoc se zaplacením nájmu a školkovného, abych se synem nedostala výpověď z bytu. V předchozí práci mi nebyla vyplacena výplata a z nové práce bude až za měsíc. Jsem zoufalá a jakákoliv pomoc je pro mě zázrak, moc děkuji Kynclová "
Zat├şm ┼ż├ídn├í nab├şdka
18. 02. 12:59  

Veronika R.

Ov─Ť┼Öen├Ż profil | Žamberk |   2 děti

Maminka Veronika (26) s Tobiášem (5) a Juliuskem (4) je v insolvenci, pobírá veškerou státní pomoc, bez alimentů.
"Chtěla bych touto cestou požádat o pomoc. Minulý rok jsem po krátké známosti otěhotněla, a minulý měsíc se mi narodila dcera. Na úřadu jsem si tedy musela žádat o nový rodičovský příspěvek. Bohužel kvůli špatnému datumu žádosti se mi výplatní termín všeho pozdrží, protože úřad má na vyřízení 30 dnů. Chtěla bych touto cestou poprosit o jakoukoliv pomoc, momentálně nemám ani z čeho zaplatit nájem na tento měsíc. Byli bychom s dětmi rádi i za kartu na nákup či drogerii nebo oblečení pro děti. Předem Vám všem moc děkujeme ! "
1 nabídka
17. 02. 15:32  

Jana B.

Ov─Ť┼Öen├Ż profil | Zábřeh |   2 děti

Maminka Jana (47) bydlí s dětmi Natálka (11) a Matyáš (6) pobírá dávky hmotné nouze, přídavky na bydlení a děti, náhradní výživné.
"Chtěla bych poprosit o pomoc s nákupem potravin. Jsem sama se dvěma dětmi. Jsem po operaci a čekám na invalidní důchod, o který žádám, dcera je nemocná má cukrovku. Budu ráda za jakoukoliv pomoc ."
Zat├şm ┼ż├ídn├í nab├şdka
17. 02. 11:51  

Jana Š.

Ov─Ť┼Öen├Ż profil | Jičín |   1 dítě

Samoživitelka Jana (39) se Štěpánkem (4) bydlí ve starším pronajatém domku na vesnici. Pobírá rodičovský příspěvek a přídavek na dítě.
"Chci moc poprosit o pomoc se základními potraviny a drogerií, v prosinci mi skončil rodičovský příspěvek, byli jsme téměř celý leden se synem nemocný a bohužel jsem se zaregistrovala na úřad práce až 28.1.,proto mi dojde podpora za leden jen něco kolem 600 Kč, z příspěvku na bydlení a přídavku na dítě jsem zaplatila nájem, splátku nedoplatku na elektřinu a ještě mi chybí pár set na zálohu na elektřinu. Byla by jsem moc ráda za pomoc. Děkuji."
Zat├şm ┼ż├ídn├í nab├şdka
16. 02. 8:12  

Nela K.

Ov─Ť┼Öen├Ż profil | Nové Sedlo |   1 dítě

Maminka Nela (26) s nemocným Jonáškem (2) pobírá rodičovský, příspěvek na bydlení a výživné.
"Syn má od dubna 2023 zavedený PEG, musím mu doplácet pravidelně stravu, stříkačky, náplasti, dezinfekce atd. Neustále jezdíme do Motola, protože to synovi hnisá, bere antibiotika. Otec o syna nejeví zájem. Žádám o jakoukoliv pomoc. Finanční, materiální. Mockrát děkuji,"
Zat├şm ┼ż├ídn├í nab├şdka
14. 02. 12:27  

Lukáš B.

Ov─Ť┼Öen├Ż profil | Domažlice |   1 dítě

Tatínek Lukáš (37) v invalidním důchodu je samoživitel Lianky (12) s mentální retardací a ADHD.
"Ač nerad tak musím opět požádat o pomoc s nákupem potravin . Jsem samoživitel holčičky s mentální retardací, která vyžaduje kromě 4 hodin, co je v školním zařízeni, moji celodenní péči. Rád se i s případným dárcem sejdu osobně. Žádám o jakoukoliv pomoc s nákupem nezbytných potravin či zajištěním obědů ve školním zařízení. Děkuji předem i za dceru ."
1 nabídka
14. 02. 11:47  

Denisa D.

Ov─Ť┼Öen├Ż profil | Praha 8 |   1 dítě

Pracující invalidní maminka Denisa (26) se synem (3) nepobírá sociální dávky.
"Vracím se sem s malou dušičkou a velkou prosbou. Dostali jsme se do velké finanční tísně, přišel nedoplatek služeb, který nejsem schopna uhradit. Práci mám s minimální mzdou, ale teď byl malej hodně nemocnej tak jsem musela být s ním doma. Jelikož jsem invalida, nemám nárok ani na přídavky na dítě . Moc bych vás chtěla poprosit o finanční pomoc. Budeme rádi za každou pomoc. A z celého srdce děkujeme, navždy vám budeme vděční. "
1 nabídka
13. 02. 11:48