An error has occurred. This application may no longer respond until reloaded. Reload ­čŚÖ

Všechny poptávky

Spoj├şme v├ís zdarma, p┼Ö├şmo zde na online chatu.

Přidat poptávku

Tereza H.

Ov─Ť┼Öen├Ż profil | Kopřivnice |   3 děti

Tereza (29) s dětmi Daniel (10), Tadeáš (7) a Radek (2) má pozastavené sociální dávky.
"Přišla jsem o bydlení bydlím v krizovém bytě od 1.11., ale můžu tu být jen do konce ledna, moje finance nestačí ani na pořádný nákup a teď, když sem bez dávek, nemáme žádné finance. Nevím co dřív za jakoukoliv pomoc bych byla ráda, přeji krásné svátky "
1 nabídka
včera v 11:04  

Miluše M.

Ov─Ť┼Öen├Ż profil | Planá |   2 děti

Pracující samoživitelka Miluše (38) s Emily (5) a Petr (16) prosí opakovaně o pomoc. Pobírá příspěvek na bydlení a přídavky, alimenty částečně.
"Moc bych chtěla poprosit o pomoc, jsme opět nemocný, chřipka , pořádně jsme se nedostali z jednoho měsíce a opět nemocný. OCR můžu doložit . Vánoce se blíží a já nevím, jak je překonat, hlavně potraviny. Dárky se nějak dořeší, už i něco mám. Ale pro nás je potřeba jídlo. Za pomoc budeme z celého srdce vděčný. Léky nás teď vyšly na hodně a ještě není možná konec. Budeme rádi za jakoukoliv pomoc."
1 nabídka
07. 12. 11:44  

Markéta M.

Ov─Ť┼Öen├Ż profil | Jablonec nad Nisou |   2 děti

Opakovaně žádající Markéta (30) s dětmi Eliška (9) a Tomáš (4), je pečovatelka v domově seniorů, pobírá příspěvek na bydlení a částečně výživné.
"Snad již naposledy zde žádám o pomoc s uhrazením nájemného, kdyby to bylo jen trochu možné, prosím o jakoukoliv pomoc. Moc děkuji "
Zat├şm ┼ż├ídn├í nab├şdka
07. 12. 0:56  

Kristýna M.

Ov─Ť┼Öen├Ż profil | Kopřivnice |   2 děti

Maminka Kristýna (23) s kluky Martin (4) a Adam (2) pobírá sociální dávky.
"Moc vám děkuji za minulou pomoc a moc vás prosím znovu o pomoc na potraviny pro mé děti, ať jim můžu udělat ty Vánoce. Nemáme ani na výzdobu stromečku, platila jsem vyšší zálohu na energie a nezůstalo nám na nic. Moc prosím i o maličkost, moc vám za to děkuji s Martinkem a Adámkem a přejeme vám krasné a veselé svátky. "
1 nabídka
06. 12. 12:19  

Jolana P.

Ov─Ť┼Öen├Ż profil | Borová u Poličky |   2 děti

Rozvedená Jolana (29) se syny Michal (5) a Sebastian (2) pobírá sociální dávky, příspěvky pro rodiče a bydlení a výživné.
"Dobrý den, opakovaně žádám o pomoc. Kvůli špatné situaci v obci i financím jsem si musela s dětmi najít nové bydlení, bylo mi slíbeno, že nebudu muset platit 2 nájmy, ale bohužel mám 2 měsíční lhůtu. Jsem matka samoživitelka, která si snaží přivydělat kde to jen jde, ale nestačí to. Mám 2 syny Míša 5let a Sebík 2 roky, bohužel mladšího syna nevzali do školky, nemohu do práce. Prosím Vás o jakoukoliv pomoc v týhle situaci, děkuji moc "
3 nabídky
06. 12. 3:46  

Iveta D.

Ov─Ť┼Öen├Ż profil | Ústí nad Labem |   1 dítě

Opakovaně žádající Iveta (40) s Matyášem (12) po ztrátě miminka prochází nejtěžším obdobím života. Je registrovaná na ÚP, pobírá příspěvek na bydlení a výživné na syna.
"Jsem maminka samoživitelka se synem 12 let. Je to 3 měsíce co mi zemřel Honzíček - nedožitý rok, a tím odešlo kus mě . Nikomu na světě bych nepřála takovou bolest a žal, zoufalství a beznaděj nepřála. Nedokáži si představit jak jít dal a přesto musím. Dostala jsem se do situace ukončit rodičák a hledat práci. Jak najít sílu jít dál pracovat, jít mezi lidi a věnovat se plně druhému synovi. Žádám o finanční pomoc na nájemné a energie, nic víc nyní měsíc od měsíce neřeším, než jak přežít. Děkuji všem andělům, kteří najdou v sobě sílu a lásku nám pomoci"
3 nabídky
03. 12. 7:47  

Lucie T.

Ov─Ť┼Öen├Ż profil | Praha |   3 děti

Samoživitelka Lucie (37) na rodičovské dovolené, děti Vaneska (8), Patrik (14), Anetka (2). Sociální dávky pokrývají sotva nájem a další náklady. Bez výživného.
"Momentálně jsem na rodičovské dovolené a ačkoli pobírám veškeré sociální dávky, na potraviny a další potřeby mi nezbývá moc peněz. Alimenty od otců nepobírám. Moc vás prosím o vánoční dárky pro mé 3 děti nebo hygieny. Předem velmi děkuji, Lucie."
4 nabídky
02. 12. 7:58  

Jarmila Č.

Ov─Ť┼Öen├Ż profil | Roudnice nad Labem |   1 dítě

Samoživitelka Jarmila (24) s dcerou Markétkou (3) žijí v azylovém domě, pobírá hmotnou nouzi.
"Prosím o pomoc s potravinami na Vánoce, dárek pro dceru pod stromeček popř. finanční pomoc. Budu vděčná za cokoliv . Děkuji "
4 nabídky
01. 12. 19:44  

Pavlína S.

Ov─Ť┼Öen├Ż profil | Žamberk |   3 děti

Pavlína se Samuelem (6), Melissou (5) a Pavlínkou (2) žijí v azylovém domě, pobírají soc. dávky, příspěvek na bydlení a alimenty.
"Žádám vás o pomoc ať už finanční či materiální s nákupem základních potravin a drogerie. Předem moc děkuji. "
4 nabídky
01. 12. 13:11  

Michaela A.

Ov─Ť┼Öen├Ż profil | Svratouch |   3 děti

Terénní pracovnice Michaela (31) s dětmi Adámkem (11), Tadeáškem (8) a Mikem (5), pobírá přídavky, nemocenskou a alimenty.
"Moc bych vás chtěla moc poprosit o pomoc s vánočními dárky a potravinami a hlavně poděkovat za pomoc předešlou . Prošli jsme si domácím násilím, psychickým i fyzickým týráním a ohromný strachem o děti, na kterých se to bohužel také podepsalo. Pobiram jen nemocenskou.Nyní po smrti nejbližšího příbuzného jsem na nemocenské v rukou odborníků. Proto bych vás chtěla moc poprosit o pomoc"
5 nabídek
01. 12. 10:39  

Kateřina S.

Ov─Ť┼Öen├Ż profil | Brno - Královo Pole |   2 děti

Kateřina (31) s Petrou (14) a Beátkou (2) pobírá sociální dávky a výživné.
"Prosím o jakkoliv pomoc, budu vděčná. Jelikož když zaplatím byt nic moc nám nezbyde. Beátka bude mít 11.12. dva roky a přála bych si pro ní pěkný dárek a taktéž bych chtěla svým dcerám udělat pěkné Vánoce, ale bohužel nám moc peněz nezbývá. Opravdu budu vděčná za jakkoliv pomoc. Děkuji Vám. S pozdravem Kateřina"
7 nabídek
30. 11. 11:11  

Aneta M.

Ov─Ť┼Öen├Ż profil | Vojnův Městec |   2 děti

Opakovaně žádající Aneta (32) žije sama se Sebastianem (11) a Dominikem (5), alimenty pobírá sporadicky, odstěhovala se na vesnici za nižším nájmem, kde se nedaří sehnat práci.
"Ráda bych vás poprosila o pomoc (bohužel znovu), ale kvůli synovu dlouhodobému zdravotnímu problému jsem dostala výpověď ve zkušební době. Aktuálně jsem v evidenci UP a čekám na rozhodnutí ohledně podpory v nezaměstnanosti. Díky příjmu z posledního zaměstnání aktuálně nepobírám žádné sociální dávky. Žádat mohu až v lednu 2023. Mým příjmem v prosinci bude výplata za pár odpracovaných dnů za listopad a výživné na staršího syna. Již teď mám odeslané CV a kurz asistenta pedagoga jsem úspěšně dokončila, takže nepředpokládám, že by tato špatná situace měla trvat nějak dlouhodobě. Uvítala bych jakoukoliv pomoc, hlavně teď tu finanční, na stravu a úhradu nákladů spojených s bydlením.(samozřejmě tím nemyslím, že mi někdo zaplati nájem apod.) Nebo příspěvek na nějaký dárek, který si kluci moc přeji. Předem Vám všem děkuji a přeji pokud možno klidný a pohodový adventní čas. Děkujeme "
4 nabídky
29. 11. 18:23