Příspěvek na děti

Finanční dary    Středočeský   
Ukončená poptávka

Dobrý den, jmenuji se Jana, je mi 29 let, vystudovala jsem SOŠ pedagogickou, ukončeno maturitou a až do začátku povinné mateřské dovolené jsem pracovala. Mám 4 letého syna a jsem sama již od 3. měsíce těhotenství, kdy se mi podařilo utéct ze spárů manipulátora a psychického tyrana. Otec není zapsán v rodném listě a neplatí žádné alimenty. Syn bohužel zatím nemůže do MŠ, není doočkován, měl neuro problémy a na fyzioterapii nám bylo doporučeno v očkování nepokračovat, avšak pediatr nám odmítá zapsat kontraindikaci, tím se situace velmi zkomplikovala, protože bez ní ho do žádné MŠ prostě nevezmou, dokud nebude mít 5 let. Nejsem žádný povaleč, snažím se naší špatnou situaci aktivně řešit, ale je to velmi těžké, jelikož nemám nikoho na pomoc s hlídáním. Hledám drobné brigády a brzy mi bude od ÚP proplacen rekvalifikační kurz Asistent pedagoga, na který se moc těším a věřím, že mi pomůže do budoucna s hledáním práce.
Jelikož syn zatím nemůže do školky, ráda bych mu dopřála alespoň jeden kroužek v DDM, aby nebyl ochuzen o dětský kolektiv, který je moc důležitý. Vedu syna odmala k pohybu a ke zpěvu, tak by ho moc bavila rytmika pro malé děti.
Kroužek stojí na rok 1200 Kč a vzhledem k naší momentální situaci si nemohu dovolit mu jej zaplatit. Mám naspořeno 400 Kč, pokud by tu byl někdo ochotný, kdo by mi mohl pomoci se zbytkem, byla bych strašně moc vděčná a syn také. :)
Doplňující otázky ráda zodpovím přes e-mail.

samoživitel bez výživného kroužky
nezadána 15. 09. 0:41  

Pokud chcete reagovat na poptávku, přihlašte se jako dodavatel a nastavte si nabízené služby.

Nabídnout své služby