Všechny nabídky

Spojíme vás zdarma, bez registrace, přímo zde na online chatu.

Přidat nabídku

Tímto bych Vám tedy chtěla nabídnout hlídání u mě doma (na týden,dva je to na domluvě)..sice přes den pracuju (mám homeoffice) ale určitě bych měla čas se postarat,uvařit a odpoledne/o víkendu někam vyrazit. Nic za to samozřejmě nechci.

Kdyžtak mi napište do zpráv, budu se těšit :)

PS: mám v bytě volný pokojíček

Zdarma 19. 01. 21:01  

V této podivné době, kdy stát již lidi neřeší a řešit nebude a doslovně samoživitelky postavil do formy řešit své věci jinak, a obrazně prosit a žebrat u druhých --nabízíme matkám samoživitelkám a jejich dětem bezplatné ubytování krátkodobé i dlouhodobé u nás na farmě. Ubytování je zdarma, většina jídla je z vlastních zdrojů. Škola je ve vedlejší vesnici 3km, jezdí tam školní autobus. Je možné se také domluvit na domácím vyučování.

Výměnou očekáváme zapojení všech do běžných činností jako je zpracování ovoce a zeleniny, sušení sena, ošetřování záhonů, péče o zvířátka. Přednost dáme ženám alternativního smýšlení a vyznavačkám naturálního způsobu života ve stylu hippies. Osobní setkání předem je podmínkou. Jsme pár 55 a 60 let, bezdětní.

Zdarma 16. 12. 2020 11:07  

Dokážeme zajistit ubytování v plně vybavené garsonce s kompletními službami zdarma za výpomoc na farmě se zvířaty. Možnost i získat plodiny pěstované na farmě. Okr. Příbram

Zdarma 26. 11. 2020 13:53  

Nenašli jste co hledáte?

Napište nám vaši poptávku

Spojíme vás zdarma, bez registrace, přímo zde na online chatu.

Přidat poptávku